Вентиляція Чернівці – виготовлення, встановлення, обслуговування

Компанія ТОВ «Чернівці-Стар» більше одинадцяти років займається вентиляційними рішеннями для різних типів приміщень в місті Чернівці. Надійна і професійна команда грамотно і ефектно вирішить всі питання щодо створення мікроклімату в будь-якому приміщенні.

Створюємо і впроваджуємо вентиляцію і кондиціонування будь-якого рівня складності, починаючи від простої вентиляції квартири, будинка, офісу, кафе, ресторану, магазину, салону, складу, готелів і закінчуючи високотехнологічними системами вентиляції та кондиціонування великих торгових центрів, розважальних комплексів, промислових підприємств, медичних установ.

Вентиляція приміщення – завдання непросте і грамотно вирішити її під силу тільки фахівцям. Тому при вирішенні такого важливого питання як вентиляція, слід відповідально поставитися до вибору фахівців, які створять грамотну, якісну та ефективну систему вентиляції, що прослужитъ довгий час без заміни, і в справному, працездатному стані в цілому і окремих елементів системи зокрема.

Ми надаємо повний спектр послуг у сфері вентиляції (проектування, постачання, виробництво, монтаж, запуск, систем вентиляції та кондиціонування, також проводимо обслуговування та ремонт систем вентиляції та кондиціонування). Створюємо мікроклімат у приміщенні «Під ключ».

Ми маємо власну виробничу базу, що значно мінімізує терміни і ціни.

Наша компанія виконує повний цикл робіт по підбору і монтажу системи вентиляції:

– проектування та підбір системи вентиляції;

– продаж і доставка обладнання;

– монтаж вентиляції;

– гарантійне та сервісне обслуговування;

– ремонт вентиляційних систем.

Вентиляція, регулюючий повітрообмін в приміщеннях найбільш сприятливий для людей, сукупність технічних засобів, що забезпечує цей повітрообмін. Наша компанія пропонує Вам великий спектр вентиляційного обладнання від витяжних побутових для санвузлів припливно-витяжних вентиляційних агрегатів будь-якої складності і комплектації

Надіємося ця інформація була для Вас корисною, якщо вас цікавлять наші послуги то чекаємо Ваших повідомлень або дзвінків!

Кліматцентр Вік