Кондиціонери Чернівці – монтаж, встановлення, сервіс, супровід

Монтаж (установка) кондиціонера – це ряд дуже складних процедур, які на перший погляд можуть здатися простими, але це далеко не так. Тому, такі види робіт можна довірити лише кваліфікованим фахівцям з хорошим досвідом, щоб надалі не довелося проводити монтаж повторно, а то й взагалі заміну кондиціонера.

Наша сервісна служба має таких фахівців високого рівня, які якісно і швидко виконають як монтаж (установку) кондиціонерів, так і техобслуговування обладнання.

Монтаж кондиціонера

Перед тим, як встановити кондиціонер, необхідно підібрати місце, де буде розташовуватися зовнішній блок кондиціонера, і куди буде встановлюватися внутрішній блок. А так само забезпечити доступ до електромережі, вільний доступ до місць проведення робіт.

При установці кондиціонера, його зовнішній блок виноситься на зовнішню стіну (бажано, в безпосередній близькості від вікна або лоджі). Що, у свою чергу, дозволить обійтися без послуг промислових та спецтехніки, а значить, значно скоротить витрати на установку і тим самим полегшить подальші сервісні роботи.

Оскільки трубопровід, який йде від зовнішньою блоку до внутрішньою блоку, може зіпсувати інтер’єр, установка кондиціонера може проводитися під час виконання
загальнобудівельних робіт. Це дозволить приховати ряд комунікацій.

Внутрішній блок кондиціонера прийнято розміщувати на лівій або правій стіні від вікна, проте в деяких випадках можна і над вікном, якщо дозволяє відстань між рамою вікна і стелею (найменше 30 см). При такому розташуванні з’явиться можливість скоротити довжину електричних кабелів, дренажних труб, а це, у свою чергу, знизить витрати на монтаж і установку системи.

Наша компанія гарантовано забезпечить вам кваліфікований монтаж кондиціонерів та сервісне обслуговування і супровід в продовж усього терміну служби вашого кондиціонеру, що дозволить довго і ефективно експлуатувати Ваше обладнання. Окрім цього ми надаємо гарантію на нашу продукцію від 2 років, це дозволяє нам бути попереду інших компаній.

Надіємося ця інформація була для Вас корисною, якщо вас цікавлять наші послуги то чекаємо Ваших повідомлень або дзвінків!

Кліматцентр Вік